Naar aanleiding van een onderzoek door de PZC geeft de dorpsraad van Meliskerke graag een reactie. Onze dorpsraad ervaart de omgang met de gemeente Veere als erg waardevol.
De vele zaken die in ons dorp spelen en door de dorpsraad doorgegeven worden vinden een luisterend oor bij de betreffende wethouders en/of beleidsambtenaren. De betrokkenheid van de kernwethouder en anderen vanuit het gemeentebestuur is groot.
Dat zien we terug in de komst naar vergaderingen en de uitwerking van vragen e.d.
Onze dorpsraad bestaat nu uit 6 personen. Er zijn nog 3 plaatsen beschikbaar...
Voelt u zich betrokken bij Meliskerke en zou u zich best willen inzetten vóór Meliskerke dan nodigen wij u van harte uit om naar de vergaderingen te komen en daarna evt. besluiten om lid te worden van de dorpsraad.

Copyright dorpsraad Meliskerke - Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. - Privacy - Disclaimer
Website: Elloro